دانلود آگهی ترحیم لایه باز سری ۲۵|سی اُ

دانلود آگهی ترحیم لایه باز سری ۲۵

دانلود آگهی ترحیم لایه باز سری ۲۵

دانلود آگهی ترحیم لایه باز
هم اکنون فایل با موضوع دانلود آگهی ترحیم لایه باز سری ۲۵ آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.
دانلود آگهی ترحیم لایه باز سری ۲۵

امروزه با وجود پیشرفت تکنولوژی و وجود رسانه های بی شمار ارتباطی برای ارسال خبر ، دعوت و … اما همچنان در کشور ما برای برپایی مراسمات مذهبی به خصوص مراسم ترحیم از آگهی چاپی استفاده می شود، از این رو و به دلیل کاربرد زیادی که آگهی ترحیم امروزه در جامعه ما دارد بر آن شدیم تا طرح های آماده ای از آگهی ترحیم را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم تا از آن استفاده نمایید.

آگهی ترحیم لایه باز سری ۲۵ : لایه باز بوده و آماده ویرایش در فتوشاپ می باشد. این طرح با فونت های ساده و عمومی تنظیم شده تا در ویرایش آن دچار مشکل نشوید. کیفیت طرح بالا بوده و شما می توانید به راحتی آن را در اندازه بزرگتر از A4 نیز چاپ نمایید. جزئیات فایل در زیر موجود است:

اندازه طرح A4 با فرمت PSD لایه باز در فایل فشرده شده


  • آگهی جدید ترحیم مادر لایه باز

  • طرح لایه باز آگهی فوت مادر ، ترحیم مادر 100 درصد لایه باز قابل ویرایش تمامی متون فرمت فایل psd کیفیت مناسب برای چاپ قیمت بسیار مناسب برچسبها : طرح لایه باز آگهی

  • آگهی ترحیم لایه باز پدر زیبا

  • چهلمین روز درگذشت,آگهی ترحیم,آگهی ترحیم چهلمین روز در گذشت,چهلمین روز در گذشت پدر,فون لایه باز آگهی ترحیم,زیباترین آگهی ترحیم پدر